Demirtaş Cumhuriyet Mh.

3.Cd. No:3/8 Osmangazi Bursa Tel: 0224 257 37 00

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt 8.30 - 17.00

Pazar - Yönetim Kapalıdır

 

 

İlaçlama Hizmetleri

Sitemizde ortak alanların ilaçlanma işlemleri CNK firması tarafından yapılmaktadır. Hizmet kapsamında Uçan Haşere, Yürüyen Haşere ve Kemirgene yönelik Entegre Mücadele programı yürütülmektedir. İlaçlama raporunu web sitemizin bizden haberler bölümünden takip edebilirsiniz.


Hizmet kapsamında,
Kemirgene yönelik; İç alan, dış alan, otoparklar, otoparklarda bulunan depo, kazan daireleri,bina ortak alanlar içerisindeki şaft kanallarına kemirgen yem istasyonları bırakılmaktadır.
Yürüyen Haşereye yönelik; Bina girişleri, apartman ortak alanları, merdiven ve asansör boşlukları, sığınaklar, bodrum katlar ve apartman çevrelerine müdahaleler yapılmaktadır.
Uçan Haşere yönelik; Tüm süs havuzları, çöp alanları, sulama esnasında ve sonrasında ortamda oluşan küçük su birikintileri, rögar içleri ve atık su kanalarında ergin sinek oluşumunu durdurmak için larvasit uygulamaları yapılmaktadır. Uçan haşerelerin dış alanda çevreden gelerek bu ortamda faaliyetlerini sürdürmelerini engellemek için programlı bir şekilde dış alan ULV uygulamaları yapılmaktadır.

 

Saha İlaçlama Formu İçin TIKLAYINIZ.