Demirtaş Cumhuriyet Mh.

3.Cd. No:3/8 Osmangazi Bursa Tel: 0224 257 37 00

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt 8.30 - 17.00

Pazar - Yönetim Kapalıdır

 

Halkla İlişkiler

Eda ATAŞ

Site sakinlerinden gelen şikayet ve arıza bildirimlerini almak, ilgili birimlere aktarmak, raporlayıp çözüm bulmak, site sakinleri arasındaki iletişimi arttırmak için sosyal aktiviteleri tertip etmek, site sakinleri ile daha iyi iletişim kurabilmeleri için personele ders notları hazırlamak ve fiili eğitim vermek, site sakinlerine memnuniyet ve talep anketleri hazırlamak.

halkla iliskiler 

  1. Görevlerin yerine getirilmesinde İşletme Müdürüne ve MYK’ ya karşı sorumludur.
  2. İdari ve özlük hakları bakımından İşletme Müdürüne bağlı olarak çalışır.
  3. Site sakinleri ile iletişim kurarak şikayetleri almak, tasnif etmek, analiz etmek ve çözüm önerileri ile birlikte bağlı olduğu amirine raporlamak, rapor sonrası yapılacak düzeltici işlemleri takip etmek.
  4. Site sakinlerimizin site yönetiminden bekleyebilecekleri talepleri belirlemek, gerek site sakinleri ile sosyal dayanışmayı sağlamak için çalışmalar yapmak, sosyal, siportif ve eğlenceye yönelik aktiviteler tertip etmek.
  5. Site sakinlerimiz ile beklenen standartta ieltişim kurmak ve hizmet üretmek için, sitemizde görevli personele beşeri ilişkilerde ihtiyaç duyabilecek bütün konularda ders notları hazırlamak ve ihtiyaç duyulan fiili eğitimleri vermek.
  6. Site sakinlerimizin si,te yönetimi hizmet planlamalarındaki başarısını ölçmede kriter olabilecek MEMNUNİYET/TALEP ANKETLERİ hazırlamak ve uygulamak.