Demirtaş Cumhuriyet Mh.

3.Cd. No:3/8 Osmangazi Bursa Tel: 0224 257 37 00

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt 8.30 - 17.00

Pazar - Yönetim Kapalıdır

 

Güvenlik Müdürü

Salim TANRIKULU

Yöneticilik görevi ifa etmekte olduğumuz Sitenin sorumluluk alanlarının güvenliğini sağlamak ve bu anlamda yapılan tüm faaliyetlerin Yasalara, İş kanunu, İş Güvenliği ve ilgili diğer kanun ve yasalara uygun olmasını sağlamak.

20170617 095944

 1. Görevlerin yerine getirilmesinde İşletme Müdürüne ve MYK’ ya karşı sorumludur.
 2. İdari ve özlük hakları bakımından İşletme Müdürüne bağlı olarak çalışır.
 3. Yöneticilik görevi ifa etmekte olduğumuz Site Yönetimine; risk analiz raporlarını hazırlamak, bağlı olduğu amirine sunmak ve bu doğrultuda önleyici tedbirler almak.
 4. 5188 sayılı ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİNE DAİR KANUN kapsamında bağlı olduğu amirlerinden izin almak şartı ile ihtiyaç duyulan personeli istihdam etmek.
 5.  Yapılan tüm faaliyetlerin Yasalara, İş kanunu, İş Güvenliği ve ilgili diğer kanun ve yasalara uygun olmasını sağlamak.
 6. Eskileri ile yeni personeli yasanın amir hükümleri gereği izin verilen kuruluşlardan eğitim ve sertifika almalarını sağlamak.
 7. Sitemiz bünyesinde özel güvenlik birimleri oluşturulması için gerekli hazırlıkları yapmak, işlemleri takip etmek ve sonuçlandırmak.
 8. Yasanın öngördüğü cezai müeyyidelere maruz kalınmaması için zamanında önlemler almak,  azami müşteri memnuniyeti elde edilebilmesi için gerekli çalışmalar yapmak.
 9. Herhangi bir tehlikeye maruz kalındığında hareket tarzları için sorumluluğu altındaki personelin hizmet için eğitimlerini vermek ve ders notları hazırlamak.
 10. Personelin mevsimine uygun giysilerini onay alarak belirlemek, temin etmek ve itinalı kullanılması için önlemler almak.
 11. Site yönetimi imajına uygun olmayan hareketlerden kaçınmak.
 12. Gece denetimlerini yaparak görevi ile ilgili bütün faaliyetlerini bağlı olduğu İşletme Müdürüne  raporlamak.