Demirtaş Cumhuriyet Mh.

3.Cd. No:3/8 Osmangazi Bursa Tel: 0224 257 37 00

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt 8.30 - 17.00

Pazar - Yönetim Kapalıdır

 

Site Yaşam Kuralları

Yeni Taşınanlar İçin Bilgiler
“Sayın Kat Sakinimiz, Sitemize hoşgeldiniz.
Site içine veya dışına yapılacak olan taşınmalarda dikkat edilmesi gereken hususlar aşağıda belirtilmiştir. Konu ile ilgili anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

Site İçine Taşınmalarda;
1- Siteye taşınacak daire sahipleri veya kiracıların tapu veya kira kontratlarıyla birlikte 1hafta öncesinden halkla ilişkilere gelerek kayıt yaptırmaları ve taşınma bilgisini Site Yönetimine iletmeleri gerekmektedir.
2- Taşınma tarihlerinin diğer daire taşınmalarıyla aynı anda olmaması, asansör ve blok yoğunluğunun kontrol altında tutulabilmesi adına taşınma detayları, 1 hafta öncesinden Site Yönetimi Halkla İlişkiler Departmanına bildirilmelidir.
3- Pazar ve resmi tatil günlerinde sesli çalışma yasağı olması sebebiyle, montaj ve daire içi sesli çalışmaların hafta içi 09.00 - 18.00, Cumartesi 11.00 - 16.00 aatleri arası yapılması gerekmektedir.
4- Site içine taşınmayı yapacak olan nakliye firmasının, oluşabilecek maddi zararları önlemek adına, kullanacağı kat holünü ve asansörleri mutlaka koruma altına alması gerekmektedir. Taşıma esnasında site ortak malına zarar verdiği tespit edilen daire sahibi veya kiracı bu zarardan sorumlu olacaktır.
5- Daireye sürekli gelecek olan bir yardımcı bayan olacak ise, daire sakini kimlik fotokopisi ile birlikte Halkla İlişkilerine başvurarak mutlaka Yardımcı Bayan Kartı alınmalıdır. Yardımcı Bayan’dan Site’ye her girişte bu kartı göstermesi istenecektir. Yardımcı Bayan değişikliğinde ya da site dışına taşınmalarda bu kart tekrar site yönetimine iade edilmelidir.

Yeni taşınan kat maliklerimiz Site Sakini Formunu doldurark en kısa sürede yönetime iletmek zorundadır. Bunun için gerekli formu indirin.

Site Dışına Taşınma Durumunda;
1. Site dışına taşınacak olan daire sahipleri veya kiracıların, taşınma tarihlerinin diğer daire taşınmalarıyla aynı anda olmaması, asansör ve blok yoğunluğunun kontrol altında tutulabilmesi adına taşınma detayları, 1 hafta öncesinden Site Yönetimi Halkla İlişkiler Departmanına bildirilmelidir.
2. Taşınmanın planlandığı tarihten 3 gün önce Yönetime gelerek muhasebe departmanından, Site Yönetimine borcun bulunmadığını gösteren ekstreyi temin etmelidir. Ekstrenin taşınma esnasında Güvenliğe ibraz edilmesi gerekmektedir. Aksi halde nakliye aracı siteye girişi yapılmayacaktır.
3. Pazar ve resmi tatil günlerinde sesli çalışma yasağı olması sebebiyle, montaj ve daire içi sesli çalışmaların hafta içi 09.00- 18.00 Cumartesi 11.00-16.00 saatleri arası yapılması gerekmektedir.
4. Site dışına taşınmayı yapacak olan nakliye firmasının, oluşabilecek maddi zararları önlemek adına, kullanacağı kat holünü ve asansörleri mutlaka koruma altına alması gerekmektedir. Taşıma esnasında site ortak malına zarar verdiği tespit edilen daire sahibi veya kiracı bu zarardan sorumlu olacaktır.
Taşınma Saatleri şöyledir; hafta içi 10.00-16.00 cumartesi 11.00-16.00 Pazar günü taşınma yapmak yasaktır.

Ev içi tadilat yapılması gerektiği durumlarda, öncesinde site yönetimine bilgi verilmelidir. Bunun için gerekli formu indirin.