Demirtaş Cumhuriyet Mh.

3.Cd. No:3/8 Osmangazi Bursa Tel: 0224 257 37 00

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt 8.30 - 17.00

Pazar - Yönetim Kapalıdır

 

Genel Duyurular

Değerli Site Sakinlerimiz,

1-Çevre Duyarlılığı Hakkında;

Havaların ısınması ile birlikte bahçe kullanımlarının artması ve bu dönemde çocukların bahçelerde oynuyor olması nedeniyle, balkondan, pencerelerden atılan/düşürülen bıçak, cam parçaları, şişe, ilaç, sigara izmariti vb. maddeler daha tehlikeli bir hal alacak ve telafisi mümkün olmayan sonuçlara neden olabilecektir. Üzücü olaylara sebep olunmaması için konuya gereken hassasiyetin gösterilmesini önemle rica ederiz.

2-Asansör İçerisinde Sigara İçilmesi Hakkında;

01.02.2017 tarihinde yaptığımız blok kontrollerinde asansör içerisinde yoğun bir sigara kokusu olduğu tespit edilmiştir. Toplu yaşam kuralları gereği bu davranış kabul edilemez. Ayrıca blok giriş posta kutularının olduğu bölümün üzerinde bulunan ışıklık sigara yanığı nedeni ile defalarca değiştirilmiştir. Olası bir yangın durumunda kat maliklerimizin bu yaşanan olay sonucu zarar görmesi kaçınılmazdır. Defalarca blok içerisine asılan duyurular ile bu durumun tekrarlanmaması ile ilgili sizlere bilgilendirme yapılmıştır.

3- Blok İçi Merdivenlere Bitki Koyulması Hakkında;

Blok içlerinde bulunana merdiven ve daire kapılarınıza bitki bırakmamanız gerekmektedir.

4- Daire Kapı Önü Ayakkabı Koyulması Hakkında;

Daire kapı önlerine ayakkabı bırakıldığı tespit edilmiş olup ortak alanlara bisiklet, eşya vb. malzeme bırakılması 08/08/2016 tarihinde Yönetim Kurulumuz tarafından alınan karar ve Kanunlar gereği yasaktır. Ortak kullanım alanlarımızda lütfen Ayakkabı, Bisiklet, Saksı, vb malzemeler bırakmayınız. Acil durumlarda yaşanabilecek olumsuzluklardan beraber sorumlu olmamamız için gerekli müdahalelerde bulunmak mecburiyetindeyiz.  

 

Saygılarımızla.

Yeşilşehir Site Yöneticiliği